Posuvné dveře s grafickými skly FotoGlass za super cenu

Využijte probíhající akce na dodávku kompletních křídel posuvných dveří k Vašim šatním skříním. Dveřní křídla vyrábíme na zakázku dle zadaných rozměrů korpusu. Součástí jsou samozřejmě kolejnice a veškeré komponenty potřebné pro montáž.

Skříňové dveře je možno použít i jako interiérové, kdy křídlo předjíždí před stavební otvor mezi místnostmi. Zákazníci si u nás mohou vybrat z několika systémů a tvaru úchytkových lišt viz níže:

Madla Laguna

Níže naleznete orientační ceník dveřních křídel. Ceny jsou stanoveny pro křídla výšky 2600 mm, přičemž každá zakázka se počítá zvlášť na základě přesných rozměrů.

Kontaktujte svého truhláře či dodavatele vestavných skříní a zašlete nám poptávku na posuvné dveře s grafickým sklem FotoGlass.

3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

1 Individuální přístup

Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.

2 Kompletní servis

Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.

3 Široký výběr motivů pro každého

Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.

Zavřát  

Zavřít