Ceník

Skleněné obklady

Cena skleněného obkladu se skládá z ceny materiálu (závislý na tloušťce skla, typu skla, bezpečnostních požadavcích a povrchové úpravě), příplatků za opracování skla jako jsou opracování hran skla, výřezy pro zásuvky, díry či rohové výřezy. Jelikož je cena každé zakázky velice individuální, proto neuvádíme na našich stránkách konkrétní ceník.

Pamatujte, že pouze u nás naleznete nejširší výběr grafických motivů na trhu za jednotnou cenu!

Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna či Prahy.

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na skleněný obklad, který rozzáří Váš interiér barvami. Pro co nejpřesnější stanovení celkové ceny, prosím vyplňte následující formulář:

U zásuvek se počítá do ceny každý vrtaný otvor. To znamená, že pokud máte ve skle např. dvě dvojzásuvky, uveďte počet zásuvek 4ks. Tlačítkem přidat další tabuli přidáte další díl skla.

U výšky prosím uveďte největší rozměr dané tabule.

Na Vaši poptávku se budeme snažit odpověďet do 48hodin.

Poptávkový formulář
Šířka (mm) *
Výška (mm) *
Zásuvky
Tvar *
Skleněná tabule č.1
Tyto osobní údaje slouží pouze pro interní potřeby naší společnosti a nejsou poskytovány třetím stranám.

Skleněné pracovní desky do kuchyně

Cena skleněného pracovní desky se skládá z ceny materiálu (závislý na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě), příplatků za opracování skla jako jsou opracování hran skla, výřezy pro dřez, varnou desky, otvory či rohové výřezy.

Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna či Prahy.

3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

1 Individuální přístup

Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.

2 Kompletní servis

Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.

3 Široký výběr motivů pro každého

Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.

Zavřát  

Zavřít