Čiré - float nebo extračiré - diamant?

Přemýšlíte o obkladu s grafikou a nevíte jaký typ skla objednat?

V naší nabídce máte na výběr ze dvou typů skla pro obklady. Jedná se o čiré nebo extračiré sklo.

Cenově dostupnější čiré sklo tzv. FLOAT je mírně nazelenalé a lehce zkresluje výslednou barvu. Tento jev je především znát u světlých odstínů, jako je bílá nebo světle šedá. Naopak u tmavších barev jako je černá, modrá či hnědá není zkreslení vidět.

Sklo extračiré tzv. DIAMANT je upraveno tak, že je naprosto průzračné a nemá tedy zelenkavý nádech. Toto sklo používáme u realizací se světlými odstíny.

Samozřejmostí je možnost kombinovat oba typy skel se všemi barvami. Oba typy skel mají naprosto stejné mechanické i tepelné vlastnosti.

Objednejte si profesionální zaměření od naší firmy a vyberte si barvu i typ skla při zaměření u Vás doma.

3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

1 Individuální přístup

Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.

2 Kompletní servis

Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.

3 Široký výběr motivů pro každého

Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.

Zavřát  

Zavřít